Vilniaus Darts Lyga visus darts žaidėjus ir fanus sveikina su naujaisiais 2015 metais, linki skambių pergalių, aukščiausių tikslų ir kantraus juodo darbo prie taikinių!

Taip pat džiaugdamiesi Dariaus Labanausko ir Madars Razma pasirodymais Lakeside čempionate kviečia visus sekti puikiu pavyzdžiu ir pramintais keliais į profesionalų sportą.

2015 metais lyga sieks ir toliau, atsižvelgiant į žaidėjų norus, rengti turnyrus motyvuotiems žaidėjams. Bus naujovių, kurios yra neišvengiamos, siekiant išlaikyti lygos ir žaidėjų tobulėjimą.

Atrankinės varžybos vyks Sausio 8 d. 19:00 įprastoje vietoje, "Vilniaus Legiono" treniruočių patalpose, Žirmūnų boulinge, Vilniuje. Atrankinėse varžybose pirmąjame krepšelyje: J. Zanevičius, J. Judin, G. Veiverys, J. Novikov. Antrąjame krepšelyje - E. Mačiūnas, N, Dzikas, V. Vozbutas, G. Ivaškevičius. 

Primename, kad atrankiniame turnyre nedalyvauja Lapkričio mėnesio geriausieji: G. Tumėnas, G. Armalis, M. Skarbalius, M. Abraitis. Jie užsitikrinę savo vietas turnyre.

Viena iš sausio mėnesio lygos naujovių - galimas žaidėjų skaičiaus padidinimas iki 16. Priklausomai nuo susirinkusiųjų į atranką žaidėjų skaičiaus. Svarbu! Lyga siūlo nepatekusiems tarp 12 ar 16 pagrindinių žaidėjų (pralaimėjusiems atrankoje) žaidėjams ir toliau atvykti žaisti ketvirtadieniais tarpusavyje su kitais nepatekusiais. Taip kandidatai iš anksto susidarytų kandidatų reitingą. Keturi geriausieji kandidatai per lygos atkrintamąsias varžybas (paskutinį mėnesio ketvirtadienį) peržaistų su keturiais paskutinias vietas lygoje užėmusiais žaidėjais ir iškart įvyktų rotacija. Taip siekiame išvengti transporto kooperavimosi problemų ir dar labiau motyvuoti žaidėjus. 

Kita galima naujovė rengti vieną arba kelis lygos etapus Trakuose. Dėl šios galimybės vyksta svarstymai. Sprendimą gali lemti žaidėjų kiekis ir galimybės atvykti į turnyro vietą.

Visų laukiame atvykstant su idėjomis jau ketvirtadienį.