Spalio 16 d. įvyko antrasis VDL spalio mėnesio etapas. Kadangi V. Vozbutas vėl pakeitė savo nuomonę, ir vis dėl to dalyvavo 2-ame VDL spalio mėnesio ture, jam buvo įrašyti keturi pralaimėjimai, kurie ir turėjo būti jam nedalyvavus 1-ąjame etape.

Išskirti būtų galima jaunojo Ugniaus Jankūno žaidimą: jis nepralaimėjo nei vienos kovos (3 varžovus nugalėjo 4-0, vieną 4-1, ir su G. Tumėnu sužaidė lygiosiomis); sumetė net 4 kartus "180", uždarė 3 legus 17-ta strėlyte. Puikus pasirodymas prieš savaitgalio varžybas Elektrėnuose.

 

Labiausiai pasisekė J. Zanevičiui - jis gavo net dvi sausas pergales 4-0 iš pirmos savaitės nedalyvavusio V. Vozbuto (nors pirmą savaitę buvo pralaimėjęs tokiu pat sausu rezultatu)  ir dėl asmeninių priežasčių vėlavusio Gintaro Tumėno.

Visi rezultatai
Tvarkaraštis
Pasiekimai

Ateinantį ketvirtadienį (spalio 23 d.) vyks 3-asis spalio mėnesio etapas. Tą pačią dieną vyks atkrintamosios varžybos.
Atrankinės varžybos į lapkričio mėnesio varžybas bus lapkričio 6 d. Maksimalus atrankinių varžybų dalyvių skaičius - 20. Bus įjungta registracija, kur bus galima užsiregistruoti. To nepadarę iki lapkričio 4 d, jei bus viršytas žaidėjų limitas, į atrankines varžybas pateks tik atsisakius žaisti užsiregistravusiems.
Į 4 pogrupius bus paskirstyti 5-8 bei 9-12 vietas užėmę spalio mėnesio dalyviai. Visi kiti bus paskirstyti burtų keliu. Bus žaidžiama iki 4 pergalių. Į lapkričio mėnesio varžybas pateks po 2 geriausius pogrupio žaidėjus.