Pirmąjį spalio ketvirtadienį, kaip ir buvo skelbta, įvyko pirmosios atrankinės varžybos į Vilniaus Darts Lygos pagrindines varžybas.

Susirinko 18 žaidėjų iš Vilniaus, Trakų, Elektrėnų, Žiežmarių, Lentvario.

Žaidėjai buvo suskirstyti į 4 pogrupius po 5, 5, 4 ir 4 žaidėjus.

 

 Pogrupiuose, kuriuose buvo 5 žaidėjai, buvo žaidžiama iki 4 pergalių, kituose pogrupiuose, iki 5 pergalių. Pogrupių geriausi 3 žaidėjai pateko į pagrindinė Lygos turnyrą, kuris prasidės ateinantį ketvirtadienį (spalio 10d.). Į pagrindines varžybas nepatekę žaidėjai tapo kandidatais, turinčiais pirmumo teisę žaisti atrankines varžybas, dėl patekimo į kito mėnesio pagrindines varžybas.

 

 

Pirmąjame pogrupyje niekam nepralaimėjo Saulis Andriulevičius (Elektrėnų "Dublis"), antras liko Algimantas Rudaitis ("Vilniaus Legionas"), trečias - Darius Kairaitis (Elektrėnų "Dublis").

Antrajame pogrupyje Gintaras Tumėnas ("Vilniaus Legionas") vėl pademonstravo, kodėl yra tarp geriausiųjų Lietuvos žaidėjų, nepralaimėjęs nei vieno susitikimo. Antras liko Ugnius Jankūnas(Elektrėnų "Dublis"), trečiasis - Virginijus Vozbutas ("Vilniaus Legionas").

Įnirtinga kova vyko trečiajame pogrupyje, kur pirmas liko Gediminas Ivaškevičius (Vilniaus "Legas"), o kiti trys žaidėjai surinko ne tik vienodą pergalių skaičių, bet ir vienodą legų santykį. Teko žaisti papildomą legą visiems trims žaidėjams. Pirmas lemiamą legą uždarė Nauris Dzikas ("Vilniaus Legionas"), o antrasis po ilgo nervų karo - Jonas Zanevičius (Vilniaus "Apuokas")

Ketvirtajame pogrupyje pirmas liko Jevgenij Judin ("Vilniaus Legionas"), nugalėjęs visus varžovus. Antrasis, su 2 pergalėmis liko Rytis Šakys (Elektrėnų "Dublis"), o trečiasis ir paskutinis patekęs tarp dvylikos žaidėjų - Giedrius Veiverys (Vilniaus "Apuokas")

Pogrupių lentelės peržiūrai.

Atskirų susitikimų statistika.

Kandidatai:

Erikas Mačiūnas ("Vilniaus Legionas")

Saulius Mockus (Vilniaus "Apuokas")

Mindaugas Skarbalius ("Vilniaus Legionas")

Mindaugas Abraitis ("Vilniaus Legionas")

Jevgenij Novikov ("Vilniaus Legionas")

Benediktas Paulauskas (Elektrėnų "Dublis")